Wekelijks krijgen de kinderen lessen in beeldende kunst. Het gaat om kinderen die (tijdelijk) niet thuis kunnen wonen, omdat zij slachtoffer zijn van lichamelijk en/of geestelijk geweld. Zij worden opgevangen door Stichting voor het Kind.
De kinderen hebben diverse werken gepresenteerd. Het was hartverwarmend om mee te maken hoe zij glimmend van trots steeds iemand anders aan de hand meenamen om hun eigen werkjes aan te wijzen, zegt Quota, die het project vanaf het begin ondersteunt. De presentatie bestond uit vele tekeningen, versierde vazen en andere handvaardigheidsstukken. De bezoekers kregen een door de kinderen gemaakte vaas mee als presentje.
Klas gaf aan dat gedurende de vier jaren er een duidelijke ontwikkeling te bespeuren is in de werken, van sombere tekeningen in het begin naar vrolijke en felgekleurde werkstukken nu. De groep bestaat uit gemiddeld 24 kinderen, die op basis van hun leeftijd in twee groepen verdeeld worden. Na vier jaren stopt Leonie van Eer en zal Shaundell Horton de komende tijd, Klas assisteren.